Już wkrótce: działka z linią brzegową jeziora Wdzydzkiego
Mamy przyjemność zapowiedzieć wyjątkową ofertę, która wkrótce wzbogaci naszą bazę nieruchomości na Kaszubach. W miejscowości Przytarnia, tuż obok Borska, pojawi się na sprzedaż działka o powierzchni 3,25 ha z bezpośrednim dostępem do jeziora Wdzydzkiego – jednego z najbardziej rozpoznawalnych i malowniczych akwenów regionu, często nazywanego „Kaszubskim Morzem”.
Dlaczego właśnie Przytarnia i jezioro Wdzydzkie
Przytarnia leży w sercu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego – miejsca, które zachwyca krajobrazami, czystymi wodami i dziką przyrodą. To prawdziwy raj dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą i nieskażonych terenów. Jezioro Wdzydzkie to jeden z największych kompleksów wodnych na Kaszubach, idealny do żeglowania, kajakarstwa, wędkowania i kąpieli.
Okolica jest chętnie odwiedzana przez turystów o każdej porze roku – latem to mekka żeglarzy i miłośników sportów wodnych, a zimą zachęca do długich spacerów, obserwacji ptaków i wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.
Wdzydzki Park Krajobrazowy
Wdzydzki Park to ponad 17 tys. ha chronionych lasów, jezior i łąk, które tworzą unikalny ekosystem. Bogata fauna i flora, w tym liczne rezerwaty przyrody (Kurze Grzędy, Żurawie Błota, Leśne Oczko), sprawiają, że to jedno z najcenniejszych przyrodniczo miejsc w Polsce Północnej.
Nieruchomość o powierzchni 3,25 ha z linią brzegową to oferta unikatowa – takie grunty pojawiają się na rynku niezwykle rzadko. Teren stwarza możliwości zarówno do stworzenia prywatnej posiadłości, jak i do rozwoju inwestycji o charakterze rekreacyjnym, np. ośrodka wypoczynkowego czy kameralnego kompleksu domków nad wodą (w zależności od planu zagospodarowania przestrzennego).
Dostęp do linii brzegowej zapewnia nie tylko widok na rozległe tafle jeziora, ale także bezpośredni kontakt z wodą – to prawdziwy luksus w dzisiejszych czasach.
– Działki z linią brzegową jeziora Wdzydzkiego są jednymi z najbardziej pożądanych nieruchomości na Kaszubach. Potencjał tej oferty jest ogromny – zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających wyjątkowego miejsca do życia. Jezioro Wdzydzkie to marka sama w sobie, a tak duża powierzchnia działki daje wiele możliwości zagospodarowania – mówi Marta Gnacińska, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości w Costerina – Nieruchomości na Kaszubach.
Bliskość atrakcji turystycznych
W zasięgu kilku minut znajdują się:
- Marina Wdzydze – centrum sportów wodnych,
- popularna plaża w Borsku,
- szlaki rowerowe i piesze prowadzące przez serce Kaszub,
- lokalne punkty gastronomiczne z kuchnią regionalną.
Dojazd: Przytarnia jest łatwo dostępna zarówno z Trójmiasta (ok. 80 km), jak i z Kościerzyny (ok. 20 km).
Zostań pierwszym, kto pozna szczegóły
Szczegóły oferty ujawnimy wkrótce, ale już dziś zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane wyjątkowymi nieruchomościami na Kaszubach. Kontakt
Poradnik dla kupujących i sprzedających